FİLTRELE

Skagen

Skagen SKW2749 Kadın Kol Saati

Türkiye distribütörü Saat&Saat güvencesiyle garantilidir.

3.250,00 TL
Skagen

Skagen Melbye SKASKW6007 Erkek Kol Saati

Türkiye distribütörü Saat&Saat güvencesiyle garantilidir.

4.220,00 TL

Skagen Saat

Skagen markası 1989 yılından bu yana sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Başta küçük bir aile şirketi olarak kurulup yoluna devam eden marka bugün büyük bir başarı elde ederek dünya markası olmayı başarmıştır. Şirket New York’ta kurulmuştur. Bugün saat konusunda en çok tercih edilen markalar arasında yer alarak farklı ürünler sunmaya devam ediyor. Hem kadın hem de erkek kol saati modellerinin tümünde modern çizgilerin hâkim olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Kendi tarzını yaratırken kaliteden ödün vermeyenlerin tercih ettiği skagen saatlerin hepsine Doğan Saat kategorisinden ulaşmanız mümkündür. Çok sayıda model arasında size hitap edeni seçerek kaliteli bir saat satın alabilirsiniz.

Skagen Saat Özellik ve Modelleri

Skagen saatlerin özellikleri ve tasarımları oldukça dikkat çekiyor. Kadın kol saati modellerinde çok sayıda renk ve ölçü ile sunulan ürün gamı arasında dilediğinizi kolayca bulmanız mümkündür. Klasik tarzlara yönelik sunulan gold veya bronz tonlardaki saat modelleri de oldukça sevilerek tercih ediliyor. Yine kadran içerisindeki taş detayları bulunan saat modelleri klasik tutkunlarının ilk tercihi arasında yer alıyor. Spor modellerde daha çok soft renkler tercih edilirken, kordon ve kadran boyutu biraz daha geniş olarak sunuluyor. Gümüş kordonların yanı sıra deri koronlar da kadınlar tarafından tercih edilen saat modelleri arasında yer alıyor. Erkek kol saatleri için de çok sayıda saat modeli bulmam mümkündür. Spor şıklığınızı tamamlayan farklı tasarımlar ya da iş kombinlerinizi tamamlayacak nitelikte olan klasik modelleri tercih edebilirsiniz. Doğan Saat skagen saatlerin yetkili ve resmi satışçısı olarak sizlere farklı seçenekler sunmaya devam ediyor. Markaya ait tüm kadın ve erkek kol saati modellerine detaylı olarak bakmak üzere kategori ziyareti yapabilirsiniz.

Skagen Saat Fiyatları

Skagen saat fiyatları için net bir rakam söylemek tamamen yanlış olacaktır. Çünkü her modelin tasarımı, rengi, ölçüsü ve özellikleri birbirinden farklılık gösteriyor. Fiyatlar da bu gibi etkenlere bağlı olarak şekilleniyor. Kadın kol saati gurubunda da erkek kol saati gurubunda da farklı fiyatlar sunuluyor. Kendi tarzınızı en doğru şekilde yansıtmak ve zamanı yanınızda taşımak için birer alternatif olan skagen saatleri siz de çok seveceksiniz. Satın alacağınız saat için aradığınız tüm kriterlere filtrelemeniz mümkündür. Doğan Saat’in skagen markası için özel olarak ayırdığı kategoriyi ziyaret ederek, aradığınız fiyat aralığını seçerek tüm ürünleri listeleyebilirsiniz. Listelediğiniz ürünlerin tümü fiyatı fark etmeksizin tamamen orijinal ve faturalı olarak sunuluyor. Skagen markasını tercih ederek tarzınızı ve stilinizi iddialı bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Bunun için en güvenli alışverişin adresi Doğan Saat doğru bir seçim olacaktır. Üstelik şu an alacağınız tüm ürünler için ücretsiz kargo seçeneği, hızlı teslimat avantajı sunuluyor.