FİLTRELE

28%İndirim
Casio

Casio AE-1300WH-1A2VDF Erkek Kol Saati

Türkiye distribütörü Ersa Saat güvencesiyle garantilidir.

489,00 TL 348,10 TL

Casio Kol Saati

Bir dünya markası olan Casio denilince aka ilk gelen ürün hiç şüphesiz hesap makinesi oluyor. Marka kurulduğu ilk zamanlar son derece modern sayılacak hesap makineleri üreterek piyasaya sunmuştur. Japonya merkezli olan Casio markası 70 yıldan daha uzun bir süredir hala seri üretim yapmaya devam ediyor. Son dönemde özellikle sunduğu saatler ile ön plana çıkmayı başarıyor. Hesap makinesi üretiminin de katlanarak geliştirilmesi dijital casio kol saatinin gelişiminde büyük bir rol oynamıştır. Bugün bir dünya markası olmayı başaran Casio global anlamda saat satışlarını sürdürüyor. Hem kadın hem de erkek kol saati modellerinde özellikle de şıklık ve tasarım açısından son derece muazzam ürünler sunuyor. Tüm casio kol saati için tüm modellere sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Casio Kol Saati Modelleri

Casio kol saatleri model açısından son derece farklı tasarımlara imza atıyor. Her zevke hitap eden ve tasarımlarında ince ayrıcalıklar ile farklılık yaratılan modelleri kadın ve erkek kullanıcılar severek tercih ediyor. Saat modelleri kordon rengi ve türü ya da ölçülere göre farklılık gösteriyor. Kimi kullanıcı küçük çaptaki saatleri tercih ederken kimisi daha geniş çaplı ürünleri tercih edebiliyor. Casio kol saati için tüm bu özellikleri bir arada bulmanız mümkündür. Özellikle kadın kol saati modellerinde daha çok bronz veya gold kordon renklerinin hâkim olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Kıyafetlerine uyan ve sizi çok daha şık gösteren kadın kol saatlerini satın alabilirsiniz. Kadın kol saatleri için tercihinizi spor modellerden yana kullanmayı planlıyorsanız yine Doğan saat kategorilerinde farklı modellere erişim sağlayabilir hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Yine erkek kol saatlerinde de hem klasik hem de spor modelleri bulmak mümkün. Tarzınıza hitap eden casio kol saati modelini seçerek ürün özelliklerini detaylıca inceleyebilirsiniz. Siyah, gold, gümüş, kahve gibi temel renklerin yanı sıra ikili renk kombini yapılan saat tasarımlarını da çok seveceksiniz. Tüm ürünleri görmek için kategoriyi ziyaret edebilirsiniz.

Casio Kol Saati Fiyatları

Doğan Saat kategorilerinde yer alan casio kol saati modelleri için fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Her saat modeli için tasarım ve özellik farkları fiyatların şekillenmesinde büyük oranda rol oynuyor. Kadın ve erkek kol saati modelleri için kendi bütçenize uygun ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. Dünyaca ünlü saat markalarının resmi satışçısı olan Doğan saat her kesime hitap eden ürünlere yer veriyor. Bu yüzden bütçenize ve aklınızdaki saat modeline uyan kol saatlerini kategoride yer alan filtreleme özelliklerini kullanarak kolayca bulabilir ve satın alabilirsiniz. Sunulan tüm sat modelleri Doğan saat güvencesi ile sizlere sunuluyor. Tüm ürünler için faturalı ve hızlı teslimat avantajlarından faydalanabilirsiniz. Güvenli ve kaliteli alışverişin en doğru adresi; Doğan Saat…